Domy

Funkcjonalne, energooszczędne domy w zabudowie szeregowej o pow. 142 m2, posadowione na działkach o pow. 217-396 m2 zapewniających komfort, bezpieczeństwo i prywatność. Każdy dom posiada własne przyłącza energetyczne, gazowe i wodno-kanalizacyjne dające pełną niezależność. Domy o nowoczesnej architekturze zostaną wykonane z dbałością o najmniejsze detale w stanie surowym zamkniętym wykończonym w pełni z zewnątrz z zagospodarowaniem terenu (ogrodzenie, podjazdy) . Ogródek z możliwością swobodnego własnego zagospodarowania, wg. indywidualnych wymagań.

Indywidualny, przemyślany projekt tworzy komfortowy, ergonomiczny układ organizacji przestrzeni.

Na parterze znajduje się obszerna strefa dzienna o pow. 50 m2. Jasna, otwarta kuchnia łączy się wyspą z częścią jadalni i dalej obszernym salonem, który poprzez szerokie okno przesuwne przechodzi płynnie w taras i ogród. Podręczna, dolna łazienka sąsiaduje z funkcjonalnym wiatrołapem i garażem z praktycznym pomieszczeniem gospodarczym.

Na piętrze znajdują się dwa pokoje od strony ogrodu oraz duża sypialnia gospodarzy od frontu. Duża łazienka wraz z dodatkowymi pomieszczeniami gospodarczymi może być aranżowana wg własnych potrzeb. Poddasze zaplanowano jako techniczne i może pełnić dodatkowe funkcje przechowywania.

Przemyślana konstrukcja budynku daje wręcz nieograniczone możliwości aranżacji pomieszczeń wg własnych potrzeb oraz możliwości zastosowania nowoczesnych instalacji takich jak niskotemperaturowe ogrzewanie podłogowe, klimatyzacji, wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła, systemów ogrzewania pompą ciepła, ekologicznych układów solarnych czy fotowoltaicznych.

Wizualizacja domów

Wizualizacja wnętrz

Rzuty 3D

Standard wykończeń

W realizacji naszej inwestycji stawiamy przede wszystkim na jakość, trwałość i energooszczędność zastosowanych materiałów. Ich optymalny dobór pozwoli Państwu cieszyć się przez wiele lat niskimi kosztami utrzymania. Zastosowane rozwiązania zapewniają spokój, bezpieczeństwo i komfort życia na wiele lat.

Fundament – ławy fundamentowe, bloczki betonowe, izolacja przeciwwilgociowa

Ściany – pustak beton komórkowy 25 cm i 19 cm, dylatacja między budynkami (odrębne ściany)

Elewacja – ocieplona styropianem grubości 17-30 cm, tynk ozdobny, elementy elewacji HPL

Strop – żelbetowy monolityczny 20 cm, schody żelbetowe

Dach – dwuspadowy i płaski, dachówka ceramiczna, okna połaciowe

Okna – aluminiowe, energooszczędne z pakietem 3-szybowym, okno tarasowe przesuwne, ukryte zawiasy

Rolety – przygotowanie pod montaż w kasetach podtynkowych z ew. napędem

Brama garażowa – segmentowa ocieplona z napędem marki Hormann

Drzwi zewnętrzne – energooszczędne, antywłamaniowe

Zagospodarowanie terenu– kostka brukowa, wstępne przygotowanie pod aranżację ogrodu

Ogrodzenie – frontowe stalowe ocynkowane, malowane; boczne i tylne – panel z siatki ocynkowanej malowanej proszkowo

Przyłącza budynku do miejskiej sieci wodno-kanalizacyjnej, gazowej i energetycznej

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart